×
imageimage
not found

Spolehlivý distributor
režijních a technických materiálů

ŘEMPO CB představuje průmyslového distributora, který se zabývá velkoobchodním a maloobchodním prodejem režijních materiálů, technických tkanin, obalových a nátěrových materiálů, které zahrnují plasty, fólie, plexiskla, duroplasty, molitany, drogistické výrobky i různé barvy a laky. Kromě těchto výrobků tvoří sortiment firmy také ochranné pomůcky, pracovní a ochranné oděvy, obuv a běžné i specifické pracovní nástroje.

Společnost ŘEMPO CB těží zejména ze spolupráce se svou širokou a léty prověřenou sítí renomovaných tuzemských výrobců a dodavatelů, kteří splňují náročné požadavky na kvalitu a trvanlivost produktů. Firma ŘEMPO CB vznikla v roce 1996 vyčleněním ze státního podniku ŘEMPO, na jehož tradici úspěšně navázala a stala se leadrem na českém trhu. Zákazníky firmy tvoří především drobní podnikatelé, řemeslníci, stavebníci, firmy provozující služby i koneční spotřebitelé.

Jaké služby a výrobky ŘEMPO CB poskytuje?

Naši obchodníci

a

Růžena Benešová

Obchodní zástupce pro oblast Moravy a Slezska.

+420 737 207 536
benesova@rempocb.cz
a

Mgr. Zdeněk Štěpančík

Obchodní zástupce pro oblast Moravy a Slezska.

+420 739 500 701
stepancik@rempocb.cz

Historie společnosti ŘEMPO CB

Tradiční značka ŘEMPO má úspěšného následovatele - ŘEMPO CB

 • 2014

  ŘEMPO CB se stává součástí Kurka koncernu

  Společnost ŘEMPO CB se stává v roce 2014 členem Kurka koncernu, které tvoří kromě značky společnosti TRADETEX, TRADETEX servis, ŘEMPO VEGA a Řempo CB. Jejím cílem je díky svým dlouholetým zkušenostem s distribucí a znalostmi především technických materiálů a technických tkanin přispívat ke zkvalitnění outsourcingových služeb Kurka koncernu.

 • 1998

  Spolupráce s koncernem Prosperita

  Stejně jako Řempo Lyra a ŘEMPO VEGA navázala společnost ŘEMPO CB spolupráci s finančním koncernem PROSPERITA holding a.s., který sdružuje celou řadu významných prosperujících českých firem.

 • 1996

  Vznik Řempo CB, a.s.

  Národní podnik ŘEMPO se změnil na státní podnik a z tehdejšího závodu v Českých Budějovicích se stala samostatná firma ŘEMPO CB, a.s.

 • 1989

  ŘEMPO jako významný průmyslový distributor

  Na konci 80. let již bylo ŘEMPO známo po celé republice jako významný průmyslový distributor obsluhující i velké výrobní podniky. ŘEMPO vlastnilo tehdy 7 poboček a v jednotlivých krajích zaměstnávalo 2 500 zaměstnanců.

 • 1948

  Vznik značky ŘEMPO

  Počátky firmy ŘEMPO se datují od roku 1948, kdy společnost ŘEMPO jako národní podnik zajišťoval distribuci řemeslnických potřeb. Poměrně rychle od svého založení se tento podnik vypracoval do role významného distributora řemeslnických potřeb. Své zboží společnost vyráběla v 7 závodech, kde zaměstnávala přes 2 600 lidí. Své výrobky tehdy distribuovala po celém Československu.

Zůstaňme v kontaktu!

Nechte si také zasílat odborné informace z oboru a novinky ohledně naší firmy. Newsletter vám budeme posílat maximálně jednou měsíčně.

1