×
imageimage
not found

Poskytované služby

Full servis služby

Klientům umíme poskytnout komplexní řešení od A do Z. Poradíme s výběrem vhodného zboží. Postaráme se o dodání veškerého sortimentu. Usnadníme procesy se zajištěním režijního provozu vaší firmy. Pomůžeme s obchodem, nákupem, s administrativou, prošlapáváním nových cest a s čímkoliv, co bude třeba.

Naše služby pokrývající kompletní full servis umožňují zákazníkům se plně soustředit jen na své podnikání.

Poradenství

Máme desítky let zkušeností s výrobou, distribucí a prodejem výrobků a služeb z oblasti oděvního průmyslu, chemie a z více než desítek dalších klíčových oborů. Proto známe problémy našich klientů lépe než kdo jiný.

Sami jsme museli na spoustu z nich najít vlastní řešení, o které se rádi podělíme s dalšími firmami z oboru. Ať už jde o volbu vhodného zboží, dodavatele služeb, zajištění logistických procesů nebo specifických řešení pro vaši firmu, my nabízíme řešení, která již prověřil čas a ukázal, že spolehlivě fungují.


Oděvy na míru

Již desítky let oblékáme zaměstnance malých i velkých firem z různých oborů. Proto víme, že obléknout zaměstnance nemusí být snadné. Zvlášť v případě, kdy se na tuto oblast nespecializujete.

My tuto činnost od vás rádi převezme. Poradíme vám, jaký zvolit materiál, jaký oděv se bude hodit pro danou práci či provoz, kollik to bude stát, co vše budete muset objednat a kde. Vyřešíme i jakékoliv nestandardní požadavky - od zajištění oblečení v nadměrných velikostech, potisků (včetně log) na oděvy, až po atesty a certifikace u nových oděvů. S námi si nemusíte s ničím podobným dělat starosti. O všechno se postaráme my.

Individuální služby a požadavky

Je nám jasné, že specifické obory vyžadují vlastní řešení ušitá na míru. I na to jsme dokonale připraveni. Prostřednictvím naší sítě prověřených dodavatelů umíme uspokojit jakoukoliv poptávku a vyřešit jakýkoliv problém.

Rádi pro vás zajistíme vhodné pracovníky, látky, zboží, služby nutné k zajištění režijního provozu vaší firmy, které se běžně nevyskytují v žádné naší nabídce. Jsme tu vždy pro vás - připraveni naslouchat vašim požadavkům a nalézat nová efektivní řešení, která třeba dosud ještě neexistují.

Zůstaňme v kontaktu!

Nechte si také zasílat odborné informace z oboru a novinky ohledně naší firmy. Newsletter vám budeme posílat maximálně jednou měsíčně.

1