×
imageimage
not found

Od roku 1948 pomáháme firmám nejenom s distribucí režijních materiálů, laků a barev

Po několik desetiletí se firma Řempo LYRA zabývá distribucí zboží a režijních materiálů pro firmy a řemeslníky. Postupem času začala společnost Řempo LYRA poskytovat také ochranné oděvy a pracovní pomůcky pro specifická odvětví (farmacie, potravinářský, stavební a chemický průmysl). Roky budované zázemí ve spolupráci s vysoce kvalifikovanými pracovníky a dokonalá znalost českého prostředí a nabízených komodit udělalo z Řempo LYRA leadera na tuzemském trhu, který je pověstný službami a zbožím vysoké kvality.

Jaké služby a výrobky Řempo LYRA poskytuje?

Naši obchodníci

a

Bc. Marek Šváb

Obchodní zástupce pro oblast Moravy a Slezska.

+420 737 207 928
svab@rempolyra.cz
a

Lumír Bartoš

Obchodní zástupce pro oblast Moravy a Slezska.

+420 603 242 988
bartos@rempolyra.cz

Historie společnosti Řempo LYRA

Dlouholeté znalosti nejen barev a laků

 • 2014

  Řempo LYRA se stává součástí Kurka koncernu

  Svými zkušenostmi s distribucí a dlouholetými znalostmi nejen barev a laků přispívá Řempo LYRA ke zkvalitňování outsourcingových služeb Kurka koncernu. Společnost Řempo LYRA se tak zařadila po bok dalších významných firem TRADETEX, TRADETEX servis, ŘEMPO VEGA a Řempo CB.

 • 1998

  Navázání spolupráce s koncernem Prosperita

  Dalším důležitým milníkem pro společnost Řempo LYRA představuje navázání spolupráce s významnou českou investiční skupinou PROSPERITA holding a.s., která sdružuje celou řadu prosperujících českých firem.

 • 1997

  Vznik Řempo LYRA

  V roce 1997 se společnost Řempo LYRA vyčlenila ze státního podniku ŘEMPO, a.s. a vznikla samostatná firma Řempo LYRA, s.r.o.

 • 1989

  ŘEMPO jako významný průmyslový distributor

  Na konci 80. let již bylo ŘEMPO známo po celé republice jako významný průmyslový distributor obsluhující i velké výrobní podniky. ŘEMPO vlastnilo tehdy 7 poboček a v jednotlivých krajích zaměstnávalo 2 500 zaměstnanců.

 • 1948

  Vznik značky ŘEMPO

  Počátky firmy ŘEMPO se datují od roku 1948, kdy společnost ŘEMPO jako národní podnik zajišťoval distribuci řemeslnických potřeb. Poměrně rychle od svého založení se tento podnik vypracoval do role významného distributora řemeslnických potřeb. Své zboží společnost vyráběla v 7 závodech, kde zaměstnávala přes 2 600 lidí. Své výrobky tehdy distribuovala po celém Československu.

Zůstaňme v kontaktu!

Nechte si také zasílat odborné informace z oboru a novinky ohledně naší firmy. Newsletter vám budeme posílat maximálně jednou měsíčně.

1