×
imageimage
not found

Distribuce režijních a technických materiálů
pro firmy již od roku 1948

Společnost ŘEMPO VEGA, s.r.o. se specializuje na distribuci režijních a technických materiálů. Nabízený sortiment zahrnuje přes 8 000 produktů. ŘEMPO VEGA poskytuje služby v oblasti výroby a distribuce pracovního oblečení, oděvů, obuvi, ochranných pracovních pomůcek, úklidové, čistících a dezinfekčních prostředků. Dále se zaměřuje na distribuci a výrobu produktů průmyslové a čistící chemie, barev, laků, specifických výrobků na míru pro průmysl a mnohé zajištění dalších výrobků určených pro specifická odvětví (gastronomické obory, průmysl, zdravotnictví aj.) a pro běžné spotřebitele.

ŘEMPO VEGA nabízí zejména výrobky a služby od českých renomovaných výrobců, kteří splňují náročné požadavky na kvalitu a trvanlivost produktu. Na veškerý prodávaný sortiment od ŘEMPO VEGA se vztahují certifikáty a prohlášení o shodě dle platných právních norem. Své místo na trhu si tato značka dokázala udržet po desetiletí zejména díky pečlivému výběru dodavatelů, které pravidelně kontroluje pro zajištění stále vysokého standardu u dodávaných produktů a souvisejících služeb.

Od roku 2014 je společnost ŘEMPO VEGA součástí Kurka koncernu.

Jaké služby a výrobky TRADETEX poskytuje?

Naši obchodníci

a

Monika Libenská

Obchodní zástupce pro oblast Moravy a Slezska.

+420 777 624 902
libenska@rempo-vega.cz
a

Jitka Pouperová

Obchodní zástupce pro oblast Moravy a Slezska.

+420 737 207 513
pouperova@rempo-vega.cz
a

Helena Hajdová

Obchodní zástupce pro oblast Moravy a Slezska.

+420 737 207 525
hajdova@rempo-vega.cz

Historie společnosti ŘEMPO VEGA

ŘEMPO VEGA zásobuje malé a střední firmy režijními materiály už od roku 1948

 • 2014

  ŘEMPO VEGA součástí Kurka koncernu

  Aby mohla společnost ŘEMPO VEGA rozšířit svůj již tak bohatý sortiment a ještě více zhodnotit své letité zkušenosti s dodávkami režijních materiálů, stává se v roce 2014 součástí Kurka koncernu. Ten kromě firmy ŘEMPO VEGA tvoří ještě další 4 značky - TRADETEX, TRADETEX servis, Řempo LYRA a Řempo CB.

 • 2005

  Spolupráce s koncernem PROSPERITA

  Společnost ŘEMPO VEGA navázala spolupráci s finančním koncernem PROSPERITA holding a.s. Ten sdružuje celou řadu prosperujících českých firem, včetně společností Řempo LYRA, a ŘEMPO CB, které se později také stanou součástí Kurka koncernu.

 • 1997

  Vznik ŘEMPO VEGAy

  ŘEMPO se v roce 1990 nejprve změnilo na státní podnik, pak prošlo privatizací a restrukturalizací. Následně se dne 5. 11. 1997 vzniklo ŘEMPO VEGA, s.r.o. jako samostatný podnik.

 • 1989

  ŘEMPO jako významný průmyslový distributor

  Na konci 80. let již bylo ŘEMPO známo po celé republice jako významný průmyslový distributor obsluhující i velké výrobní podniky. ŘEMPO vlastnilo tehdy 7 poboček a v jednotlivých krajích zaměstnávalo 2 500 zaměstnanců.

 • 1948

  Vznik značky ŘEMPO

  Kořeny značky ŘEMPO sahají opravdu hluboko do historie. Společnost byla založena v roce 1948 jako národní podnik, jehož cílem bylo zásobovat malé a střední firmy po celé republice režijními materiály. Tento záměr ostatně plní ŘEMPO dodnes.

Zůstaňme v kontaktu!

Nechte si také zasílat odborné informace z oboru a novinky ohledně naší firmy. Newsletter vám budeme posílat maximálně jednou měsíčně.

1